• 20.09.2024 02:46

«Прикарпаття» програло «Діназу», боротьба загострилася

24 Вер 2022, 13:59 ,

У матчі 5-го туру першої ліги в Івано-Франківську «Прикарпаття» поступилося вишгородському «Діназу» – 0:1

Після блідого 1-го тайму все вирішив гол на 51-ій хвилині ветерана українського футболу 38-річного Сергія Старенького, який із гострого кута поцілив у дальній кут воріт господарів.

Лише після цього «прикарпатці» активізувалися, наприкінці гри навіть вчинили облогу штрафного майданчика суперників, однак до гола справа не дійшла, хоча декілька нагод для цього франківці і створили. Не допомогла і гра в більшості у зв’язку з вилученням Мораренка в складі «Діназа» за 2 жовті карти на 55-ій хвилині…

Турнірна таблиця групи А першої ліги тепер має такий вигляд. Підопічні Олександра Головка з «Діназа» після стартових невдач, з усього видно, вже втрутилися в боротьбу за четвірку, яка боротиметься за найвищі позиції першої ліги на 2-му етапі турніру.

Нагадаємо, що попереднього туру «Прикарпаття» на 89-ій хвилині вирвало перемогу (1:0) у Чернівцях над «Буковиною», а «Діназ», відкривши рахунок у грі, поступився вдома львівським «Карпатам» (1:2).