• 19.09.2024 19:11

Добра робота Малиновського

Півзахисник “Аталанти” Руслан Малиновський відзначився 2-ма асистами в матчі проти “Удінезе” (3:2).

27-річний українець на 43-ій хвилині асистував Луїсу Мюріелю. На 61-ій хвилині з передачі Малиновського відзначився Дуван Сапата. При цьому в обидвох випадках український футболіст зробив це доволі ефектно, виводячи одноклубників на зручні та забивні позиції.

Тепер на рахунку атакувального півзахисника 13 голів і 13 асистів у 77-ми матчах за італійський клуб. Цього сезону чемпіонату Італії футболіст забив 3 голи і зробив 6 асистів у 27-ми матчах.

Авторитетний статистичний портал “WhoScored” високо оцінив дії Малиновського (8,05). Вищою оцінка є тільки у колумбійського нападника Луїса Мюріеля, який забив два голи (8,87).

Загальну ситуацію в італійській серії А прямо зараз аналізуйте тут.