• 22.05.2024 06:16

“Гармати” українців у Європі

Едуард Соболь у Бельгії й Артем Фаворов в Угорщині — їхні голи в дечому схожі, але по-своєму красиві

Український захисник “Брюґе” Едуард Соболь відзначився забитим голом у матчі 32-го туру чемпіонату Бельгії з “Кортрейком” (2:1). Наш збірник забив на 21-ій хвилині красивим дальнім ударом із-за меж штрафного майданчика.

Цього сезону в нього 2 м’ячі та 3 асисти в 22-ох іграх. “Брюґе” продовжує лідирувати у чемпіонаті Бельгії, а українець Едуард Соболь, з усього видно, “відвоював” собі місце у стартовому складі.

Український півзахисник “Залаегерсега” Артем Фаворов відзначився голом у матчі 27-го туру чемпіонату Угорщини проти “Діошдьйора” (2:0). Він вийшов у стартовому складі, а на 87-ій хвилині дальнім ударом встановив остаточний рахунок.

Для Фаворова це 6-ий гол за “Залаегерсег” нинішнього чемпіонату Угорщини. Також українець віддав 1-ну результативну передачу в 22-ох матчах. Артем грає за “Залаегерсегу” на правах оренди з “Академії Пушкаша”. Угоду розраховано до кінця сезону-2020/2021. “Залаегерсег” йде на 9-му місці в чемпіонаті Угорщини.