• 16.05.2024 13:10

Непроста звитяга України

17 Чер 2021, 18:02

Збірна України здобула 1-шу перемогу на Євро-2020.

Збірна України здобула 1-шу перемогу на цьогорічному чемпіонаті Європи., обігравши Північну Македонію. Вже в 1-му таймі “синьо-жовті” здобули подвійну перевагу, сталося це завдяки точним ударам Ярмоленка і Яремчука. Однак після чудової 45-хвилинки нашу збірну наче підмінили.

На старті 2-го тайму македоцні заграли значно активніше, як наслідок у одному з моментів вони заробили сумнівне пенальті. Із ударом з позначки Аліоскі Бущан впорався, але суперник вдало зіграв на добиванні й скоротив відставання.

Згодом право на пенальті отримали наші хлопці, але Малиновський повторив долю супротивника, не зумівши переграти кіпера. Хай там як, підопічні Андрія Шевченка надійно відіграли в обороні, тож фінальний свисток ознаменував звитягу українців – 2:1.

Голи: Ярмоленко, 29; Яремчук, 34 – Аліоскі, 57

Нереалізовані пенальті: Малиновський, 84 (воротар) – Аліоскі, 57 (воротар)