Деяких футболістів до молодіжної збірної не відпустили.

Журналіст і коментатор Віктор Вацко повідомив, що низка клубів не готові відпускати своїх гравців у збірну України U-20 на чемпіонат світу:
Чемпіонат світу U-20 проходить не в дати офіційних міжнародних пауз ФІФА, тому клуби мають право не відпускати футболістів на цей турнір. І з того, що я знаю, «Нюрнберґ» вже повідомив УАФ, що не відпустить Степанова, «Емполі» не відпустить нашого нового вундеркінда Богдана Попова, який забиває там у кожному матчі Серії В. «Кішварда», я чув, не відпускає воротаря Іллю Поповича.
Окрім іноземних клубів, і це мене теж турбує, непокоїть і болить, українські клуби теж увімкнули патріотизм. З одного боку вони всі аж пісяються від того, щоб їхніх футболістів викликали у збірні, тому що це ж вартість цих футболістів підіймає, а з іншого – на чемпіонат світу. як той рік, до речі, на Олімпіаду, відпускають лише тих, на кого самі не розраховують.
«Карпати» патріотично відмовились відпускати Домчака, «Зоря» не відпускає Саленка і Маткевича, «Динамо» не відпускає Михавка. Це тільки з того, що я знаю. Це тільки з того, що мені мій WhatsApp написав – сказав Вацко.
Чемпіонат світу серед збірних U-20 відбудеться у Чилі з 27-го вересня до 19-го жовтня. Суперниками України у групі будуть Південна Корея, Парагвай та Панама.