• 31.03.2025 13:19

Худоб’як назвав причину провалу збірної України проти Бельгії

Легенда львівського футболу поділився власною думкою.

Легенда львівських «Карпат» Ігор Худоб’як прокоментував виїзну поразку збірної України від Бельгії (0:3) у плей-оф Ліги націй:

Враження після матчу негативні. Хотілося, щоб збірна пройшла далі, у Лігу А, але не вийшло. Команда зазнала розгромної поразки, майже нічого не показавши в атаці. Рахунок 0:3 — поразка від збірної Бельгії, яка зараз не в найкращій формі. Проти них можна було грати й проходити далі. Так, це провал. Основна причина — відсутність контргри. Україна не проводила якісних атак, не створювала моментів для взяття воріт і навіть не контролювала м’яч. Не було затяжних розіграшів, хоча б 10−15 передач, щоб позлити бельгійців.

Не думаю, що план був просто відбиватися й не давати супернику грати. Очевидно, що робився розрахунок на контратаки, але вони не спрацювали. Переломним моментом став третій гол наприкінці матчу. При 2:0 ще залишався шанс на додатковий час, можливі пенальті або хоча б зміна тактики й один гол у відповідь. Але третій м’яч остаточно все вирішив. Винні всі – і тренерський штаб, і футболісти. Це командний вид спорту: якщо команда програла, значить, провалилися всі разом. Проте відповідальність, безумовно, буде лежати на головному тренері, — сказав Худоб’як.

0

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*