Хавбек донецької команди оцінив втрату звитяги у Львові.

Півзахисник «Шахтаря» Артем Бондаренко прокоментував нічию з «Рухом» (1:1) у 15-му турі УПЛ:
Було складно? Так. Не знаю, що вам сказати. Хочеться похвалити, напевно, «Рух». Важливо визнавати, напевно, що команда сьогодні була краща, ніж ми, вони заслужили ці очки. Я думаю, це буде по-чоловічому – визнати те, що ми були сьогодні не на своєму рівні. Треба, напевно, ритися в собі – те, що ми так граємо матч.
Втома? Ні, питання досі неактуальне. Це ніяк не пов’язане з втомою, це пов’язано, напевно… Не знаю, з чим це пов’язано – може, психологія, може… Не знаю, але з втомою я не хочу це пов’язувати, тому що соромно так грати. Важко, але я ж кажу, що треба поритися в собі, щоб кожен знайшов якісь помилки, задумався над своєю грою. Треба виправляти, бо, я ж кажу, якщо будемо грати так, як сьогодні, то чемпіонством не пахне, – сказав Бондаренко.
Раніше враженнями від цього поєдинку поділився наставник «гірників» Маріно Пушич.
До,чемпіонства,як раком до неба,це по-перше,а,по друге,ще молоко на губах не висохло,тоже,мені “зірка”,компанія розлетиться,а без судакова і рижого- ти ніхто.