• 23.10.2024 06:27

Циганков, Лунін та Ігнатенко в ЛЧ: зіграв лише один українець

Команди наши співвітчизників провели чергові баталії.

Якщо винести за дужки матч «Шахтаря» проти «Арсенала», то вівторкового ігрового дня Ліги чемпіонів грали команди ще трьох українців – «Жирона» Віктора Циганкова, Реал» Андрія Луніна та «Слован» Данила Ігнатенка. Втім, на полі з’явився лише один з них.

При цьому цікаво, що «Жирона» та «Слован» зустрічалися в очній баталії, однак українського дербі, як можна було зрозуміти вище, ми не побачили. Циганков пропускав гру через травму, а Ігнатенко провів на полі 78 хвилин, отримавши жовту картку. Сам поєдинок завершився перемогою каталонців з рахунком 2:0.

Щодо Луніна, то він просидів у запасі весь матч з «Борусією». А гру була вкрай цікавою, адже дормундці до 60-ї хвилини вигравали 2:0. Проте після години гри мадридці увімкнулися і, забивши одразу 5 м’ячів, здобули ефектну вольову перемогу – 5:2.