• 06.10.2024 03:23

Лунін вперше цього сезону зіграв у Ла Лізі: сухий матч та перемога «Реала»

6 Жов 2024, 0:00 , ,

Українець не дозволив суперникам забити у його ворота.

Український воротар «Реала» Андрій Лунін провів свій 1-ий матч цього сезону чемпіонату Іспанії. Наш земляк вийшов у стартовому складі «вершкових» на домашню гру проти «Вільяреала».

Вже на 14-ій хвилині мадридці повели в рахунку: Модріч передачею вивів Вальверде на ударну позицію, а той з меж штрафного майданчика відправив м’яч у сітку воріт. Подвійною перевага господарів стала вже після перерви, коли Вінісіуш Жуніор на 73-ій хвилині отримав передачу від Вальверде і завдав потужного удару здалеку, яким завдав кіпера зненацька.

Якщо говорити про Луніна, то він відіграв на нуль. Біля воріт Андрія було чимало непоганих моментів, але до пострілу в площину справа дійшла лише одного разу. Словом, забити українцю так і не зуміли, тож «Реал» здобув перемогу з рахунком 2:0.