• 20.09.2024 00:59

Поразка 1:4 для Циганкова проти «Барселони»

Віктор та компанія зазнали розгромного програшу.

Український вінґер Віктор Циганков та його «Жирона» цього туру зазнали нищівної поразки. Кривдником команди Мічела стала «Барселона», яка неабияк хотіла взяти реванш за дві поразки минулого сезону. Наш співвітчизник, до слова, вийшов на поле з перших хвилин і відіграв до 70-ої.

Хай там як, цього дня домінували виключно гості. На 30-ій хвилині Ямаль внаслідок помилки захисника опинився на ударній позиції та відкрив лік голам. Минуло всього 7 хвилин, як Ламін оформив дубль пострілом з-за меж карного майданчика.

На 47-ій хвилині рахунок став розгромним – голом відзначився Ольмо. На 64-ій хвилині точний удар записав до свого активу ще й Педрі. Господарі же спромоглися лише на гол престижу від Стуані, тож програли 1:4.