• 20.09.2024 05:35

Українське дербі в Італії: Довбик забив гол, але не переміг Малиновського

Точний удар українця переможним не став.

У матчі 4-го туру італійської серії А відбулося українське дербі – «Дженоа» Руслана Малиновського приймала «Рому» Артема Довбика. Щоправда, у старті вийшов лише представник римлян, тим часом як хавбек генуезців розпочав гру в запасі.

«Вовки» знову зіштовхнулися з труднощами проти організованої оборони. Було важко і нашому Довбику. Хай там як, саме Артем на 38-ій хвилині відкрив рахунок, коли вдало зіграв на добиванні й пробив голкіпера. Спершу рефері зафіксував офсайд, але після 6-хвилинного перегляду ВАРу все ж зарахував гол – це дебютний м’яч українця за «Рому».

Одразу після перерви на полі з’явився Малиновський. Впродовж 2-го тайму «Дженоа» намагалася вирвати нічию, і зробила це наприкінці гри. Вже у компенсований час, на 6-ій доданій хвилині, коли Довбик вже залишив поле (його замінили на 81-ій хвилині), Де Вінтер забив головою ти приніс генуезцям мирову – 1:1.

0
Один коментар до “Українське дербі в Італії: Довбик забив гол, але не переміг Малиновського”