• 20.09.2024 00:34

Зіграв 45 хвилин: Циганков допоміг «Жироні» перемогти «Севілью»

Циганков та компанія тріумфували на виїзді.

Наш Віктор Циганков та його «Жирона» завітали у гості до «Севільї» для матчу 4-го туру іспанської Ла Ліґи. Український вінґер вже звично вийшов у стартовому складі каталонського колективу.

Наприкінці 1-го тайму підопічні Мічела відкрили рахунок після того, як Іван Мартін на 41-ій хвилині вдало замкнув прострільну передачу з флангу. Господарі відповіли вже за 2 хвилини голом від Еджуке, проте це взяття воріт скасували через офсайд.

На 2-ий тайм Циганков не вийшов – його замінили в перерві. Гості грали, відштовхуючись вже від мінімальної переваги. Попри це, на 73-ій хвилині їм вдалося збільшити свою перевагу: Ромеро привіз пенальті, а Абель Руїс вдало пробив з позначки. У підсумку, перемога «Жирони» з рахунком 2:0.