• 08.09.2024 02:50

6 голів та серія пенальті: «Минай» вийшов до фіналу турніру за УПЛ

26 Лип 2024, 20:10 ,

Закарпатці виявилися сильнішими за команди з Кам’янця-Подільського.

«Епіцентр» та «Минай» зіграли у півфіналі «турніру чотирьох» за право грати в українській прем’єр-лізі.

Команда з Кам’янця-Подільського вже на 12-ій хвилині вийшла вперед завдяки голу Мронюка, але з 7 хвилин Вакула зрівняв рахунок.

У 2-му таймі повели вже закарпатці – на 57-ій хвилині відзначився Пріхна. Проте на 66-ій команди Сергія Нагорняка зусиллями Бендери зробила рахунок 2:2, а на 77-ій взагалі вийшла вперед після гола Кравчука.

На останніх хвилинах «Епіцентр» залишився у меншості через вилучення Миронюка, внаслідок чого на 86-ій хвилині Ременяк розписався у воротах суперника і відновив паритет. Відтак, основний час завершився внічию 3:3, тож гра перейшла одразу в серію пенальті.

У серії 11-метрових сильнішим виявився «Минай». Підопічні Желько Любеновіча перемогли з рахунком 5:3 і вийшли до фіналу міні-турніру, де зіграють з «Лівим берегом».