• 08.09.2024 05:24

6 голів у матчі. «Карпати» не змогли перемогти «Ниву» Тернопіль

Львів’яни та тернополяни сильнішого не виявили.

“Карпати” зіграли черговий контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону УПЛ. Суперником львівської команди стала тернопільська “Нива”. Трансляції поєдинку не було передбачено.

Старт гри виявився бурхливим: вже на 2-ій хвилині господарі вийшли вперед завдяки голу з пенальті від Іґора Невеша, але за 3 хвилини тернополяни відновили паритет після подачі кутового. на 15-ій хвилині “леви” вдруге повели завдяки голу з 11-метрового від Полегенька, проте буквально за хвилину гості зробили рахунок 2:2. Ба більше, на 26-ій хвилині “Нива” сама заробила пенальті й, реалізувавши його, вирвалася вперед.

Далі в матчі настало тривале затишшя. Лишень на 53-ій хвилині Тлумак зумів відновити паритет у поєдинку. На 76-ій хвилині голкіпер “Ниви” отримав пряму червону за фол проти Сидуна за межами карної зони, але львів’яни скористатися цим не змогли.

У підсумку, 3:3 – бойова нічия між “Карпатами та “Нивою” у товариському поєдинку.

0
Один коментар до “6 голів у матчі. «Карпати» не змогли перемогти «Ниву» Тернопіль”