Іспанія вирвала перемогу над Англією та виграла Євро-2024

14 Лип 2024, 23:53 , ,

Іспанці виявилися сильнішими за англійців.

Іспанія та Англія зіграли у фіналі Євро-2024.

1-ий тайм був дуже бідним на моменти. Обидві команди діяли дуже обережно і стерильно, внаслідок чого пішли на перерву з нулями на табло.

Інша справа – 2-ий тайм. Вже на 47-ій хвилині іспанці розігнали стрімку атаку, Ямаль вивів Ніко Вільямса на ударну позицію, а той забив гол – 1:0. Після цього підопічні Луїса де ла Фуенте неодноразово могли подвоювати свою перевагу, однак зробити цього не змогли.

Англійців повернула в гру заміна Саутґейта, який кинув у бій Палмера. І на 73-ій хвилині Коул майже одразу красивим дальнім ударом у лівий нижній кут зрівняв рахунок- 1:1.

Все йшло до того, що гра перейде в екстратайм. Проте на 86-ій хвилині Оярсабаль замкнув прострільну передачу з лівого флангу і вдруге вивів іспанців уперед – 2:1.

На останніх хвилинах поєдинку Англія намагалася врятуватися, але забити після фінального штурму так і не змогла. Як наслідок, Іспанія перемогла з рахунком 2:1 та виграла чемпіонат Європи!