• 20.09.2024 01:06

5 голів у матчі: «Карпати» програли «Буковині»

Львів’яни поступилися чернівецькій команді.

«Карпати» зіграли черговий контрольний матч під час тренувального збору, на якому команда готується до УПЛ. Суперником команди Мирона Маркевича стала першолігова «Буковина».

Чернівецька команда показала зразкову реалізацію, скориставшись 2-ма своїми хорошими моментами. Внаслідок двох флангових атак м’яч двічі опинився у воротах Кемкіна: на 24-ій хвилині Кілєвий забив головою після навісу з лівого крила, а ще за 3 хвилини Андрейчук успішно замкнув простріл з протилежної половини поля.

Вже по перерві, на 52-ій хвилині, «зелено-білі» відквитали один м’яч: Костенко скористався помилкою воротаря і забив. Однак вже за 2 хвилини «Буковина» повернула комфортну перевагу – у воротах «левів» розписався Бойчук.

Варто зазначити, що «Карпати» все ж намагалися відігратися. На 56-ій хвилині вони знову скоротили відставання до мінімуму, коли Кузик з близької відстані поцілив у дев’ятку. Проте більше забити львів’яни не змогли, тож у підсумку програли з рахунком 2:3.