• 19.09.2024 01:28

Португалія у серії пенальті перемогла Словенію та вийшла до 1/4 фіналу Євро

Долю путівки до чвертьфіналу вирішила серія пенальті.

Португалія та Словенія зустрілися в очному матчу 1/8 фіналу Євро-2024.

Впродовж усього 1-го тайму команда Роберто Мартінеса домінувала, але забити не змогла. У 2-му таймі «європейські селесау» також володіли ініціативою, проте бодай на один гол не спромоглися. Як наслідок, гра перейшла в екстратайм.

У додатковому часі португальці мали чудову нагоду нарешті забити, заробивши пенальті на 105-ій хвилині. До мʼяча підійшов Роналду, і він схибив – Облак вгадав напрям удару і парирував удар.

Заключні 15 хвилин екстратайму були також достатньо драматичними. Словенці навіть отримали чудову нагоду вирвати перемогу, коли Шешко після помилки Пепе вийшов віч-на-віч з Коштою, але схибив. Зрештою, після 0:0 гра перейшла в серію пенальті.

А ось у серії післяматчевих 11-метрових сильнішою виявилася Португалія. Підопічні Роберто Мартінеса перемогли у пенальті з рахунком 3:0 (Кошта відбив усі удари) і не без проблем вийшли до чвертьфіналу Євро.