• 20.09.2024 09:43

Підопічні Сергія Реброва виявили характер.

Збірна України зіграла свій 2-ий матч на Євро-2024. Цього разу суперником нашої національної команди стала Словаччина.

Поєдинок розпочався на «синьо-жовтих» невдало, адже на 17-ій хвилині вони пропустили – головою забив Шранц. Попри низку моментів, до перерви підопічні Сергія Реброва зрівняти рахунок не зуміли.

У 2-му таймі, на 54-ій хвилині, «синьо-жовті» таки зрівняли рахунок: Зінченко прострілив з лівого флангу, а Шапаренко в один дотик вразив лівий кут. Ба більше, на 80-ій хвилині наша команда вийшла вперед: Шапаренко віддав чудову передачу на Яремчука, а той реалізував вихід на рандеву з кіпером та забив.

У підсумку, 2:1 – збірна України здобула вольову та надзвичайно важливу перемогу над Словаччиною.