• 17.07.2024 12:29

«Всій команді випишуть повістки». Український клуб зникне через мобілізацію

12 Чер 2024, 18:02 ,

Колектив з Мирівки припинить виступи через мобілізацію.

«Дружба» з Мирівки Київської області вирішила відмовитися від участі в сезоні-2024/25 першої ліги через неможливість забронювати футболістів у період мобілізації.

Першоліговий колектив зніметься зі змагань через невизначеність з майбутнім футболістів. Директор клубу Ігор Дегтяренко підтвердив паузу з виступами в національній першості мінімум на сезон.

За словами функціонера, головним мотивом до відмови від змагань стали зміни мобілізаційного законодавства. «Дружба» не зможе забронювати футболістів, а Українська асоціація футболу нібито самоусунулася від процесу. Клуб попросив професійну футбольну лігу забронювати за ним місце бодай в другій лізі.

Десь автобус зупинять дорогою на тренування чи гру і всій команді випишуть повістки. Що ми будемо з цим робити далі? Тільки через те, що ми не можемо забезпечити людям нормальну роботу і в будь-який момент ключових гравців можуть забрати в армію. Нікуди дітись, це війна, – розповів Дегтяренко.

Раніше вітчизняний футбол сколихнув скандал через зникнення оборонця першолігового «Хуста». На місцевому вокзалі до нього підійшли працівники ТЦК і відвезли в колишній військкомат. Потім зв’язок із футболістом узагалі зник.

0
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*