• 18.07.2024 07:04

Сергій РЕБРОВ: «Ми повинні думати про інші речі»

На жаль, зараз футбол не на першому плані для України. Зараз ми всі робимо все для наших захисників. Потрапляння на Євро – дуже важливий крок для нас. Те, що ми зробили, дійсно важливо для нашого народу та країни. Я вважаю, що в Німеччині футбол – номер один. Раніше так було і в Україні. Але зараз ми повинні думати про інші речі.

Німецька збірна має нового тренера. На мою думку, команда стала більш дисциплінованою, має хороших виконавців і в захисті, і в атаці. Порівняно з нашим минулим матчем Німеччина додала, показує результат. На жаль, вона завтра не зможе використати гравців із «Реалу» та дортмундської «Борусії». Проте в німців є широкий вибір виконавців на кожну позицію.

Ми дуже раді представляти Україну на такому турнірі. Усі зможуть побачити наш прапор на Євро. Україна прагне доєднатися до європейської родини, тому важливо бути тут разом із найкращими командами континенту.

Треба сконцентруватися на кожній грі. У нас гарний баланс між молодими й досвідченими гравцями. Наш перший матч на Євро – із Румунією, ми повинні зосередитися на підготовці до нього, а далі подивимося.

Лунін у запасі в фіналі ЛЧ? На мою думку, він заслужив грати, але, на жаль, він не міг підготуватися до матчу через застуду. Для нас дуже важливо, що футболісти мають такий досвід перед Євро, особливо, якщо вони грають за найкращий клуб Європи, яким наразі є «Реал». І це стосується не лише Андрія. Я дуже радий, що багато наших молодих гравців представляють Україну у провідних чемпіонатах.

Найважча частина у підготовці? Завжди важко порівнювати. Якщо порівнювати з нашими захисниками, які боронять Україну, то це ніщо. У чому проблема, щоб долати трохи більшу дорогу. Усі наші футболісти це розуміють. Я говорив їм, що великий успіх – потрапити на Євро. Але ми повинні показати свій максимум, щоб бути конкурентоздатними у фінальному турнірі.

Бомбардирство Довбика? Я радий, що багато наших футболістів грають у топ-лігах. Звичайно, Артему статус кращого бомбардира додав більше впевненості перед Євро, це дуже важливо для нього. Гравці, які приїжджають у збірну з провідних чемпіонатів, додають досвіду всій команді.

Зараз ми вже кілька днів у Німеччині. Я впевнений, що це та країна, яка зробить усе можливе для охорони всіх збірних. Якщо ви бачили, під час фіналу Ліги чемпіонів люди вибігали на поле, що не дуже гарно. Увесь світ дивиться на ці епізоди, упевнений, Німеччина зробить усе для безпеки.

Усі готові, сьогодні всі працюють у загальній групі, тоді як учора декілька футболістів займалися індивідуально. Коли повернеться Лунін? У них буде святкування, ми дозволили йому залишитися з клубом, він на це заслуговує. Лунін приєднається до нас у Варшаві, куди ми переберемося після гри зі збірною Німеччини.

У нас зараз два турніри – чемпіонат Європи та той, що проходитиме у Франції перед Олімпіадою. Якщо щось трапиться, то ми зможемо довикликати гравців, адже офіційна заявка буде 7 червня. На найближчі три гри вже є викликані футболісти, а потім подивимося на їхній стан.

Сергій РЕБРОВ (головний тренер збірної України)

Джерело – УАФ

0
Один коментар до “Сергій РЕБРОВ: «Ми повинні думати про інші речі»”

Коментарі закриті.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*