• 16.09.2024 22:31

«Реал» переміг «Борусію» та виграв Лігу чемпіонів

Мадридці знову виграли найпрестижніший єврокубок.

«Борусія» Дортмунд та «Реал» зійшлися у фіналі Ліги чемпіонів, який відбувся у Лондоні на «Вемблі».

У 1-му таймі німецька команда приємно вразила своєю грою, домінуючи на полі. Проте забити до перерви «джмелі» не змогли, зберігши при цьому власні володіння також на замку.

Після перерву гра дещо вирівнялася, проте голів так само довго не було. Лишень на 74-ій хвилині рахунок змогли відкрити, і зробили це мадридці: Крос подав від кутового прапорця, а Карвахаль забив головою.

Після забитого м’яча «вершкові» почали атакувати ще активніше й після помилки захисників на 83-ій хвилині забили вдруге: Белінґем вивів Вінісіуша Жуніора на ударну позицію, а той переграв Кобеля.

Наприкінці гри Фюлькруґ відіграв один м’яч, але гол скасували через офсайд. У підсумку, «Реал» таки здобув перемогу з рахунком 2:0 і став 15-разовим переможцем Ліги чемпіонів!