Футболіста донецької команди звинуватили у зраді.
![](https://sportyvka.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/zubkova.jpg)
Справжнісінька драма розгортається в родині футболіста «Шахтаря» та збірної України Олександра Зубкова.
Анна, дружина 27-річного вінґера, повідомила своїм підписникам цікаву інформацію. У stories в Instagram вона звинуватила гравця «гірників» у зраді:
Казочка про те, що є вірні чоловіки, виявилася просто казочкою. І мій зрадив. Смішно. Дізналася випадково, – написала Анна.
Вона також надала скріншоти листування Зубкова з нібито коханкою, а також історію пошуку на його телефоні, де можна помітити, які послуги шукав гравець.
![](https://isport.ua/i/97/74/99/6/9774996/gallery/51d97f454364d1033b47066aa764d6a9-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_700.jpg)
При цьому вона написала, що якщо ці stories зникнуть, значить, її змусили їх видалити. Примітно, що через кілька годин ці повідомлення все ж таки були видалені.
Олександр та Анна перебувають у стосунках вже досить давно. Влітку 2019-го року футболіст зробив їй пропозицію прямо перед переходом в угорський «Ференцварош». Весілля вони зіграли у жовтні того ж року, а в січні 2021-го року у пари народилася дочка Софія.
Шкода жінку,хороша на вигляд.