• 29.09.2024 01:28

Хет-трик Довбика та дубль Циганкова: «Жирона» феєрично перемогла 7:0

25 Тра 2024, 0:19 , ,

Українці видали справжню феєрію.

«Жирона» приймала «Ґранаду» в матчі останнього туру чемпіонату Іспанії. Обидва українські футболісти – форвард Артем Довбик та Віктор Циганков – вийшли у стартовому складі каталонців.

На 30-ій хвилині господарі вийшли вперед: Циганков віддав асист, а Ерік Ґарсія відкрив рахунок – 1:0. За 3 хвилини Віктор забив гол уже сам, замкнувши передачу від Ґутьєреса – 2:0. А під завісу 1-го тайму відзначився ще й Довбик, який реалізував пенальті на 44-ій хвилині – 3:0.

По перерві побиття гостей продовжилося. На 54-ій хвилині наш Циганков оформив дубль, вразивши ворота від стійки – 4:0. На 75-ій дубль записав до свого активу вже Довбик, котрий реалізував вихід віч-на-віч з кіпером – 5:0. За 3 хвилини Артем видав асист на Стуані, який забив 6-ий гол каталонського колективу – 6:0. А на 90-ій хвилині Довбик зробив хет-трик, забивши з пенальті ще одного разу – 7:0.

Як наслідок, «Жирона» завдяки хет-трику Довбика й дублю Циганкова, а також асистам обох українців перемогла «Ґранаду» з рахунком 7:0. Артем випередив у бомбардирських перегонах Александра Сорлота й переважає на 1 гол, однак завтра норвежець проведе свою гру.