• 19.09.2024 19:24

«Карпати» – не чемпіон

Команда Мирона Маркевича програла у Петровому.

«Інгулець» приймав «Карпати» у матчі останнього туру поточного сезону першої ліги України з футболу.

Обидва колективи дочасно гарантували собі вихід до УПЛ, але розігрували золото. Для того, щоб стати чемпіоном 2-го за рангом дивізіону, львів’янам підходила навіть нічия, петрівці же розраховували лише на перемогу.

За стартові 20 хвилин команди обмінялися голами: на 9-ій хвилині Сітало відкрив рахунок, а за 11 хвилин Чех відновив паритет. Далі гру двічі призупиняла повітряна тривоги.

Цікаво, що після 20-ої хвилини ані «Інгулець», ані «Карпати» довго голів не забивали. Все йшло до того, що гра завершиться нічиєю, проте вже у компенсований час Панасенко забив вирішальний гол і приніс команди з Петрового перемогу – 2:1.

Таким чином, «Інгулець» став чемпіоном першої ліги. «Карпати» – завершили першу лігу на 2-му місці.