• 04.05.2024 07:26

Вдалий старт “Портленда” і “Брукліна”, несподівана поразка “Кліперз”

Результати ігрового дня плей-оф НБА.

“Портленд” та “Бруклін” вдало розпочали свій шлях у плей-оф, обігравши “Денвер” та “Бостон” відповідно. За ходом гри “Денвер” практично не відставав, але переломною стала 3-тя чверть, після якої суперники захопили перевагу. У підсумку “Портленд” впевнено переміг – 123:109.

Не було особливих шансів і в “Бостона”, який нічого не зміг протиставити “Брукліну” (93:104). Як наслідок, “кельти” програли 1-шу гру в серії і тепер рахунок 0:1 на користь їхніх супротивників.

А ще багатьох здивували “Кліперз”, хоча зробили це зі знаком мінус. Колектив з Лос-Анджелеса несподівано програв “Даласу”, який захопив серійне лідерство – 113:103.

У іншому матчі у вкрай важкій боротьбі “Мілвокі” переграли “Маямі”, гра закінчилася їхньою звитягою у овертаймі. У підсумку, 109:107 на користь господарів.