• 29.06.2024 06:42

Гол Довбика та два асисти від Циганкова: є перемога «Жирони»

В українському дербі в Іспанії перемогли каталонці.

«Жирона» з Артемом Довбиком та Віктором Циганковим у стартовому складі завітала у гості до «Валенсії» Романа Яремчука, однак їхній візаві з команди суперника розпочав поєдинок на лаві для запасних.

Всі свої голи гості забили за участю українців. Усе почалося з того, що на 33-ій хвилині каталонці вийшли вперед: Циганков віддав асист з правого флангу, а Савіу відкрив рахунок.

Вже по перерві, на 58-ій хвилині, відзначився голом Довбик, який замкнув передачу від партнера і вразив порожні ворота.

А на 67-ій хвилині рахунок став розгромним після того, як Циганков навісив з правого крила, а Ґасьоровскі зрізав м’яч у власну сітку.

Все, чим змогли відповісти «кажани», так це голом престижу на 84-ій хвилині. Блінд привіз пенальті на ворота «Жирони», а Пепелу впевнено забив з позначки. Як наслідок, підопічні Мічела здобули перемогу з рахунком 3:1.

Варто відзначити, що Циганков провів на полі 69 хвилин, а Довбик – на 10 більше. Щодо Яремчука, то він з’явився на полі на 61-ій хвилині, однак відзначитися результативними діями не зумів.