![](https://sportyvka.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/popo.jpg)
Чого чекати від збірної України на Євро-2024? Як мінімум виходу з групи, а далі вже ставити завдання від гри до гри. Потенціал у нашої збірної є, багато футболістів виступають за кордоном у топчемпіонатах. Це плюс для команди, потрібно, щоб якомога більше гравців їхали за кордон, зростали у професійному плані та прославляли Україну на міжнародній арені.
Денис ПОПОВ (захисник «Динамо» та збірної України)
Джерело – офіційний сайт «Динамо»
Як мінімум фінал!!!