• 18.05.2024 18:26

Романчук – 2-разовий чемпіон Європи

22 Тра 2021, 20:39

Український плавець Михайло Романчук здобув 2-гу золоту медаль на чемпіонаті Європи з плавання, який триває у Будапешті (Угорщина). Після перемоги у запливі на 1500 метрів вільним стилем 24-річний рівнянин “вирвав” золото на дистанції 800 метрів.

Романчук прибув на Євро-2021 у статусі чинного чемпіона на 800-метрівці, тому не просто змагався за перемогу, а намагався захистити звання найсильнішого у Європі. За 100 метрів до фінішу 1-им плив італієць Пальтріньєрі, але далі українець підняв темп, наздогнав суперника і фінішував 1-им.

Для Романчука – це 4-те “золото” на чемпіонатах Європи, а на цих змаганнях –  2-ге. Дистанція 800 метрів стала 1-ою, на якій він виборов звання 2-разового чемпіона Європи.

Загалом для збірної України це 3-тя медаль на чемпіонаті Європи-2021 з плавання. Крім 2-ох золотих медалей Романчука, «срібло» на 50-метрівці батерфляєм здобув Андрій Говоров.