• 19.09.2024 03:15

Непроста перемога львівських «Карпат»

Команда Мирона Маркевича втратила залікові бали.

«Маріуполь» приймав «Карпати» у матчі чергового туру групи «чемпіонська» першої ліги України з футболу.

Вже на 10-ій хвилині львів’яни вийшли вперед: Підлепенець прострілив з правого флангу, а Клименко замкнув цю передачу.

Як це часто буває цього сезону першої ліги у поєдинках за участю «зелено-білих», гості заграли від рахунку і намагалися втримати мінімальну перевагу до самого кінця гри. Однак за це вони у підсумку і поплатилися: на 74-ій хвилині Савін забив красивий гол зі штрафного та зрівняв рахунок.

Хай там як, наприкінці гри «Карпати» все ж змогли забити вдруге: Демченко вивів Тлумака на ударну позицію, а той пробив повз воротаря. Як наслідок, 2:1 – непроста перемога команди Мирона Маркевича.