• 29.09.2024 06:29

Футболіст зі Львова – відкриття чемпіонату Польщі?

2 Тра 2024, 7:30 ,

22-річний футболіст знову привернув увагу своєю грою.

Український захисник Роман Якуба, що захищає кольори «Пущі», продовжує виявляти себе в тамтешній першості.

Заключного матчу минулого туру проти «Корони» уродженець Львова забив гол, відкривши рахунок на 18-ій хвилині зустрічі, однак гості з Кєльце змогли врятуватися по перерві й вирвали нічию – 1:1. Окрім голу, українець показав чудову гру в обороні й отримав низку позитивних відгуків.

Цікаво, що Якуба навіть потрапив до символічної збірної за підсумками туру, отримавши від порталу «SofaSore» оцінку 8,2. До слова, це вже 3-тє потрапляння центрального оборонця «Пущі» до 11-км найкращих цього сезону.

Поточного сезону Роман провів за «Пущу» 29 матчів, у яких забив 4 голи та віддав 2 асисти. Погодьтеся, дуже непогана статистика, як для гравця центральної ланки оборони. Такий футболіст точно знадобився б комусь з амбітних українських команд…