• 17.05.2024 14:53

Нічия «Баварії» та «Реала» у півфіналі ЛЧ: Лунін пропустив два голи

Німці та іспанці сильнішого не виявили.

«Баварія» приймала «Реал» у 1-му матчі півфіналу Ліги чемпіонів. Український воротар мадридського колективу Андрій Лунін вийшов у стартовому складі.

На 24-ій хвилині «вершкові» вийшли вперед завдяки голу Вінісіуша Жуніора, але після перерви команду з Мюнхена змогла переломити хід поєдинку. На 53-ій хвилині Сане зрівняв рахунок, вразивши ближній кут воріт Луніна. Ба більше, вже за 4 хвилини німці вийшли вперед: Мусіала заробив пенальті, а Кейн переграв українця з позначки.

«Реалу» все ж вдалося уникнути поразки. На 83-ій хвилині арбітр вдруге призначив пенальті, але цього разу вже у ворота Ноєра, а Вінісіуш впевнено забив і оформив дубль. У підсумку, 2:2 – «Баварія» та «Реал» розписали результативну нічию. Тепер доля путівку до фіналу Ліги чемпіонів визначиться у Мадриді…

0
Один коментар до “Нічия «Баварії» та «Реала» у півфіналі ЛЧ: Лунін пропустив два голи”