• 06.05.2024 10:54

Зінченко проти Мудрика в АПЛ: матч завершився розгромом

Комана Сашка здобула нищівну перемогу над колективом Михайла.

У чемпіонаті Англії відбулося українське дербі – «Арсенал» Олександра Зінченка приймав «Челсі» Михайло Мудрика. Щоправда, у стартовому складі на цю гру з’явився лише представник «синіх», тим часом захисник «канонірів» розпочав поєдинок на лаві запасних.

На диво, принциповий матч двох команд з Лондона виявився, як то кажуть, в одні ворота. У 1-му таймі команда Мікеля Артети забила одного разу зусиллями Тросарда, а по перерві вразила ворота «Челсі» ще 4 рази – по дублю оформили Вайт і Гаверц. У підсумку, «Арсенал» здобув несподівано легку розгромну перемогу з рахунком 5:0.

Щодо українців, то Мудрик відіграв 66 хвилин, після його замінив одноклубник Рахім Стерлінґ. Зінченко, своєю чергою, увійшов у гру з-під заміни на 72-ій хвилині, тож з Мудриком він на полі навіть не перетнувся.