• 05.05.2024 23:41

За крок до фіналу: Мудрик вилетів з кубка Англії, програвши «МанСіті»

Українець та його команда вибули зі змагання.

«Манчестер Сіті» та «Челсі» зустрілися в очному матчі у півфіналі кубка Англії.

Український півзахисник лондонців Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних, але з’явився у грі з-під заміни на 79-ій хвилині зустрічі. До слова, на момент його виходу рахунок був 0:0, тож наш земляк був покликаний своєю швидкістю принести результат проти втомлених «містян», які ще в середу зіграли 120 хвилин у Лізі чемпіонів проти «Реала».

На жаль, всього за 5 хвилин після того, як Мудрик увійшов у гру, його команда пропустила. На 84-ій хвилині Бернарду Сілва вдало відчатував на добиванні й  з кількох метрів розстріляв Петровіча, чим відкрив рахунок у матчі.

У підсумку, відігратися «Челсі» не зумів, тож гра завершилася перемогою «Манчестер Сіті» з рахунком 1:0. Команда Жузепа Ґвардіоли пробилася до фіналу кубка Англії, а ось підопічні Маурісіо Почетіно вибули з турніру.