• 02.05.2024 16:15

Розгромна перемога «Арсенала»: Зінченко – на 1-му місці в АПЛ

Українець та його команда перемогли на виїзді.

«Арсенал» Олександра Зінченка завітав у гості до «Брайтона» у рамках чергового туру чемпіонату Англії. Український захисник вийшов у стартовому складі лондонського колективу.

На 33-ій хвилині «каноніри» вийшли вперед: Лемпті привіз пенальті, а Сака забив з позначки. На 62-ій хвилині лондонці подвоїли свою перевагу, коли Гаверц відзначився точним ударом після пасу Жоржинью. А на 86-ій хвилині крапку поставив Тросард, який встановив остаточний результат.

Як наслідок, «Арсенал» виграв з рахунком 3:0 та принаймні тимчасово, поки свою гру не зіграв «Ліверпуль», очолив турнірну таблицю. Наш Зінченко провів на полі 72 хвилини.

0
Один коментар до “Розгромна перемога «Арсенала»: Зінченко – на 1-му місці в АПЛ”