• 05.05.2024 02:04

Наші співвітчизниці перемогли косоварок.

Національна жіноча збірна України сьогодні розпочала кваліфікаційний турнір Євро-2025 поєдинком проти команди Косова.

За підсумками жеребкування кваліфікації чемпіонату Європи 2025-го року серед жінок збірна України виступає в групі В4, де її суперницями стали команди Уельсу, Хорватії та Косова.

Сьогодні у стартовому матчі турніру в турецькій Антальї підопічні Володимира П’ятенка зустрілися зі збірною Косова. Вирішальним у зустрічі став перший тайм.

На 28-ій хвилині Люмбарда Місіні збила Ольгу Овдійчук у власному штрафному майданчику, і арбітр призначила 11-метровий. Пенальті реалізувала Анна Петрик. Ще за шість хвилин Таміла Хімич класно розібралася з м’ячем і влучним ударом спрямувала його під поперечину воріт косоварок.

Після перерви збірна України мала дві чудові можливості збільшити свою перевагу, однак Овдійчук та Глущенко не змогли реалізувати свої шанси.

Тим не менш, перемога України з рахунком 2:0. Свій наступний поєдинок синьо-жовті проведуть 9-го квітня на виїзді проти Хорватії.