• 02.05.2024 15:44

Переможне повернення Зінченка до складу «Арсенала»

Українець та його команда здолали аутсайдера.

Черговим суперником «Арсенала» у чемпіонаті Англії став «Лутон», а український захисник Олександр Зінченко повернувся до стартового складу господарів.

Підопічні Мікеля Артети швидко взялися за справу, і посеред 1-го тайму змогли відкрити рахунок: Гаверц помітив підключення Едеґора, віддав на нього передачу, а той успішно вразив лівий кут. Перед самою перервою «каноніри» подвоїли свою перевагу, а допоміг їм у цьому автогол: Хасіока зрадницьки зрізав круглого у власні ворота.

Здобувши комфортну перевагу в 1-му таймі, по перерві лондонці грали дуже пасивно. Зайвого разу «Арсенал» вперед не бігав, контролюючи м’яч та граючи на збереження результату. «Лутон» навіть переграв за кількістю ударів у 2-му таймі свого більш статусного суперника – 3 проти 2-х – однак забити гості так і не змогли.

Таким чином, Зінченко та компанія перемогли з рахунком 2:0. Сам українець провів на полі 74 хвилини, після чого його замінили.