Закарпатський характер: «Минай» здійснив камбек проти «Олександрії»

31 Бер 2024, 13:59 ,

Закарпатці та олександрійці видали справжній трилер.

«Минай» приймав «Олександрію» у матчі 22-го туру чемпіонату України з футболу.

Після безгольового тайму, команди показали справжнє видовище по перерві. Команда Руслана Ротаня зусиллями Кулакова і Калітвінцева забила два голи і здобула подвійну перевагу, однак Устименко швидко відіграв один м’яч.

На 65-ій хвилині гості мали шанс забити втретє, однак Ковалець не забив пенальті – не влучив у ворота. Закарпатці за таке марнотратство покарали досить оперативно, коли на 75-ій хвилині Гунічев відзначився головою і зрівняв рахунок.

Незважаючи на те, що останні хвилин зо 15 «Олександрія» грала у меншості – пряму червону картку заробив Ковалець – «Минай» вирвати перемогу не зміг. У підсумку, 2:2 – бойова нічия на Закарпатті.

0
2 коментар до “Закарпатський характер: «Минай» здійснив камбек проти «Олександрії»”
  1. Незважаючи на зміни, нічого не змінюється,кому треба той очки заробляє!!!