• 03.05.2024 11:13

Чудова гра Ярмолюка проти «МЮ»: був одним з найкращих на полі

Українець відіграв проти гостей з Манчестера.

«Брентфорд» у рідних стінах приймав «Манчестер Юнайтед» у матчі 30-го туру чемпіонату Англії.

Український півзахисник «джмелів» Єгор Ярмолюк вийшов у стартовому складі своєї команди. Загалом він провів на полі 71 хвилину і, відверто кажучи, був одним з найкращих футболістів на полі в складі обох колективів. Ба більше, на початку 2-го тайму наш співвітчизник навіть мав чудовий шанс забивати, але гостей врятував голкіпер Онана.

Незважаючи на пристойний виступ Ярмолюка, аналітичний портал «WhoScored» чомусь оцінив його гру досить низько. Наш Єгор обмежився лише оцінкою 6,4 бала…

Вже без Ярмолюка на полі команди обмінялися голами у компенсований час від Маунта та Аєра, внаслідок чого зіграли внічию з рахунком 1:1.