• 29.04.2024 11:19

«Програли Україні – і це нормально». Тренер Ісландії – про поразку

Наставник ісландців відреагував на поразку.

Головний тренер збірної Ісландії Оґе Гарейде прокоментував поразку від збірної України (1:2) у фіналі плей-оф за вихід на Євро-2024:

Був хороший перший тайм. Ми вигравали 1:0. У нас були шанси на початку 2-го тайму забити 2-ий м’яч. Але вони в 2-му таймі дуже рано забили в наші ворота. Ми намагалися втримати цей результат, опустилися нижче, стали ближче грати до своїх воріт і пропустили другий гол. Але загалом це був досить непоганий, рівний матч.

Вийшов Зінченко – він дуже сильно вплинув на гру. Це дуже хороший футболіст «Арсенала», що змінив гру команди. Якби ми програли комусь іншому, було б образливіше. А так програли Україні – і це нормально. Дуже розчаровані. Завжди, після кожного матчу, будь-який гравець програє – і він розчарований. Всі хочуть перемагати, особливо коли грають за національну збірну. Але нам потрібно розуміти, що ми грали проти сильної команди і працювати далі, – сказав Гарейде.

Своїми враженнями від перемоги над Ісландією також поділився Сергій Ребров.

0
Один коментар до “«Програли Україні – і це нормально». Тренер Ісландії – про поразку”