• 16.05.2024 20:29

Збірна України перемогла Ісландію та вийшла на Євро-2024

«Синьо-жовті» знову оформили камбек.

Збірна України зіграла з Ісландією у матчі фіналу відбору до чемпіонату Європи з футболу.

1-ий тайм склався для команди Сергія Реброва невдало, оскільки на 30-ій хвилині вони пропустили від Альберта Ґудмундсона й пішли на перерву, поступаючись мінімально.

На початку 2-го тайму українці змогли відігратися: на 54-ій хвилині Циганков змістився з правого флангу й влучно пробив у дальній кут.

Упродовж всього тайму збірна України домінувала, і все ж домоглася свого. На 84-ій хвилині Мудрик забив після передачі від свого товариша Судакова й вирвав для «синьо-жовтих» перемогу – 2:1.

Враховуючи це, збірна України завдяки тріумфу над Ісландією пробилася на Євро-2024. Шлях нашої команди виявився, делікатно кажучи, тернистим…