• 17.05.2024 13:17

«Карпати» вирвали перемогу над «Полтавою»

23 Бер 2024, 16:57 ,

Команда Мирона Маркевича непросто зуміла здолати полтавців.

«Карпати» приймали «Полтаву» у матчі 1-го туру «чемпіонської» групи першої ліги України.

У 1-му таймі команди голів не забивали. Одразу по перерві «зелено-білі» вийшли вперед: на 54-ій хвилині Полегенько завдав дальнього удару, яким влучив прямо в кут. Проте вже за 4 хвилини завдання львівʼян ускладнилося: Векляк вдався до фолу останньої надії та отримав пряму червону картку.

Залишившись у меншості, «Карпати» сконцентрувалися на обороні. Втім, залишити свої ворота на замку їм не вдалося: на 79-ій хвилині Бужин забив після подачі зі штрафного та зрівняв рахунок.

Все йшло до нічиєї, але вже у компенсований час львівʼяни заробили з пенальті, а Полегенько забив з позначки, оформив дубль і вирвав перемогу – 2:1.