• 30.04.2024 22:10

Перемога у серії пенальті: Зінченко – у чвертьфіналі ЛЧ

Наш співвітчизник пробився до наступної стадії.

«Арсенал» Олександра Зінченка, програвши 0:1 у Португалії, приймав «Порту» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Щоправда, український захисник розпочав гру в запасі.

Команди довго не могли забити в 1-му таймі, однак вже на 41-ій хвилині Тросард вивів лондонців уперед. По перерві жодного гола вболівальники не побачили, тож з рахунком 1:1 за сумою двох зустрічей поєдинок перейшов у екстратайм.

Протягом додаткових 30-ти хвилин ані «Арсенал», ані «Порту» також забити не змогли. Наш Зінченко, до слова, відіграв останні 15 хвилин протистояння, яке перейшло до серії пенальті.

1-ші удари забили обидві команди – Едеґор та Пепе були точними. Далі свій 11-метровий реалізував Гавертц, натомість Вендел схибив. Пенальті від Сака теж увінчалося успіхом, як і його суперника Ґруїча. Після цього з позначки забив Райс, а удар від Ґалену відбив Рая.

Як наслідок, 4:2 – «Арсенал» виграв у серії пенальті з «Порту» й пройшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.