• 08.05.2024 01:06

Лунін не пропустив: «Реал» розгромив «Сельту»

10 Бер 2024, 22:26 , ,

Український кіпер допоміг своїй команді вчергове виграти.

«Реал» з українським голкіпером Андрієм Луніним у воротах цього туру зустрівся вдома зі «Сельтою».

Мадридці швидко захопили ініціативу й створили два моменти, коли на ударних позиціях були Камавінґа й Рюдіґер, – в обох випадках гостей врятував голкіпер. А на 21-ій хвилині «вершкові» усе ж забили: Вінісіуш Жуніор скористався вдалим відскоком від захисника й без проблем спрямував м’яч уже в порожні ворота – 1:0. До кінця 1-го тайму господарі могли забивати іще одного разу, однак перспективна спроба Родріґу успіху не принесла.

Після перерви малюнок гри не змінився. Команда Карло Анчелоті продовжила домінувати, однак спроби Родріґу, Начо та компанії були безуспішними. Лишень на 80-ій хвилині «вершкові» змогли забити вдруге: Рюдіґер пробив головою після подачі кутового, м’яч влучив у поперечку, від неї відбився у Гуаїту і залетів у сітку – 2:0.

Наприкінці зустрічі мадридці відзначилися ще двічі – автогол Домінґеса та мʼяч Ґюлера поставили крапку – 4:0. «Реал», у підсумку, здобув розгромну перемогу, а Лунін провів сухий поєдинок.