• 10.05.2024 10:01

Українці в АПЛ: Зінченко переміг Ярмолюка, нічия для Забарного

Наші співвітчизники провели чергові поєдинки на Туманному Альбіоні.

Сьогодні відбулася низка матчів чемпіонату Англії з футболу. Окрім поєдинку, в якому «Евертон» Віталія Миколенка програв «Манчестер Юнайтед» (0:2), пройшли ще дві гри за участю українців.

Ілля Забарний з’явився у стартовому складі свого «Борнмута» на матч проти «Шефілда». «Вишні» провели явно не найкращу гру, адже станом на 64-ту хвилину програвали з рахунком 0:2 після голів Гамера та Робінсона. Втім, у підсумку команда українця змогла врятуватися від поразки, забивши двічі за заключну 15-хвилинку зусиллями Уатари та Унала – 2:2.

А ось у матчі між «Арсеналом» та «Брентфордом» відбулося справжнє українське дербі – Олександр Зінченко проти Єгора Ярмолюка. Обидва наші земляки розпочали гру на лаві запасних, і обидва вийшли на поле на 78-ій хвилині. А переможцем у цій баталії виявився «Арсенал», який переміг 2:1 завдяки точним ударам Райса і Гавертца.