• 29.04.2024 15:09

Пропустив два голи: Трубін зіграв унічию в Лізі Європи

Поєдинок завершився бойовою нічиєю.

«Бенфіка» Анатолія Трубіна зіграла 1-й матч 1/8 фіналу Ліги Європи, в якому приймала шотландський «Рейнджерз». Український воротар «орлів» вийшов у стартовому складі й відіграв увесь поєдинок.

Вже на 7-й хвилині наш співвітчизник пропустив від Лоренза, хоча його провини в цьому м’ячі, відверто кажучи, не було. Наприкінці 1-го тайму лісабонці зрівняли рахунок завдяки точному удару з пенальті від Ді Марії, але майже одразу м’яч вдруге опинився у воротах Трубіна після удару Стерлінґа.

У 2-му таймі «Бенфіка» все ж змогла вдруге відновити паритет, коли у власних воротах забив гравець шотландської команди Ґолдсон. Цей гол у підсумку виявився у матчі останнім, тож Анатолія та компанія зіграли внічию з «Рейнджерз» – 2:2.