• 29.04.2024 11:40

Найгірший матч Трубіна за «Бенфіку»

4 Бер 2024, 1:28 , ,

Український воротар та його команда зазнали нищівної поразки.

У матчі 24-го туру чемпіонату Португалії «Бенфіка» з українцем Анатолієм Трубіним у воротах завітала у гості до «Порту».

Матч склався для «орлів» жахливо. Ще в 1-му таймі наш співвітчизник пропустив двічі від Ґалену (хоча йому щось можна закидати лише за 1-ий гол), а на початку 2-го тайму у воротах лісабонців розписався ще й Вендел.

На 67-ій хвилині «Бенфіка» залишилася у меншості після вилучення Отаменді, після чого на 75-ій хвилині Трубін пропустив учетверте – авантюрним голом у ближній кут відзначився Пепе (не той, що досвідчений центральний захисник). А вже у компенсований час Анаталію забив ще й Дані Намасу, який поставив крапку.

У підсумку, 0:5 – «Бенфіка» зазнала розгромної поразки від «Порту», а Трубін провів свій найгірший матч у чемпіонаті Португалії. Та й, мабуть, найгірший за лісабонську команду в цілому…