• 20.05.2024 14:14

Українське дербі у суперкубку Казахстану: трофей виграв Шахов

33-річний українець виграв трофей.

«Тобол» у матчі за суперкубок Казахстану в серії пенальті переграв «Ордабаси» з рахунком 5:4 (основний час – 1:1).

У стартовому складі «Ордабаси» вийшли два українці – Ігор Пластун та Євген Макаренко. Останній відзначився голом, відкривши рахунок на 45-й хвилині. Однак «Тобол» зумів відігратися у 2-му таймі, внаслідок чого перевів гру до серії післяматчевих пенальті.

Макаренко першим підійшов до 11-метрової позначки та не схибив, але його команда, не підтримала точність українця, реалізувавши 4 удари проти 5-ти у суперника. Таким чином,  Суперкубок Казахстану виграла команда Євгена Шахова втретє у своїй історії.

Зазначимо, що ще один українець – нападник Артем Бесєдін – залишився на лаві запасних «Ордабаси».