• 07.05.2024 11:17

Не пропустив: Лунін провів сухий матч проти «Севільї»

26 Лют 2024, 1:22 , ,

Українець знову відіграв на нуль.

«Реал» з українським воротарем Андрієм Луніним цього туру вдома приймав «Севілью».

Вже на 10-ій хвилині м’яч опинився у воротах андалусійців: Вінісіуш Жуніор вивів Васкеса на ударну позицію, а той розстріляв воротаря. Проте арбітр цей гол не зарахував, оскільки після перегляду повтору угледів порушення правил у попередньому епізоді. Далі мадридці до перерви загрожували лише пристрілками від Чуамені та Вальверде, які успіхом не увінчалися.

На початку 2-го тайму команди обмінялися моментами: спершу Вальверде поцілив у стійку, а згодом Ромеро не зміг переграти в ближньому бою Луніна (українець здійснив ефектний сейв). Подальші спроби від Родріґу та Вінісіуша тез бажаного результату не принесли. Лишень на 81-ій хвилині Модріч, який вийшов з-під заміни, наважився на дальній удар, яким вразив правий кут воріт «Севільї».

У підсумку, цей гол виявився вирішальним і приніс «Реалу» непросту перемогу – 1:0. Черговий сухий поєдинок для Луніна!