• 04.05.2024 14:09

Малиновський та компанія майже перемогли «Наполі»

Український хавбек цього разу з’явився на полі з-під заміни.

«Дженоа» Руслана Малиновського завітала у гості до «Наполі» для матчу чергового туру чемпіонату Італії з футболу. Щоправда, український півзахисник гру з чинним чемпіоном Італії розпочав на лаві для запасних.

У 1-му таймі команди голів не забивали. Однак одразу по перерві генуезці вийшли вперед: Френдруп відгукнувся на ідеальну передачу та не менш бездоганно пробив під ліву стійку, не залишивши голкіперу жодних шансів.

Наш Малиновський з’явився на полі на 75-ій хвилині, замінивши бразильського хавбека Жуніора Месіаша. Руслан був покликаний допомогти команди втримати переможний результат, але зробити цього в підсумку не вдалося. На 90-ій хвилині неаполітанці все ж вирвали перемогу завдяки точному удару Нґонґе, який встановив остаточний результат гри – 1:1.