• 28.04.2024 23:51

Солідна гра Луніна у матчі ЛЧ: допоміг перемогти «Ляйпциґ»

Українець та його команда тріумфували в Німеччині.

«Реал» Андрія Луніна провів 1-й матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Ляйпциґа». Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на цю гру в стартовому складі своєї команди.

Вже на 2-й хвилині наш співвітчизник пропустив м’яч, однак арбітри скасували взяття воріт через положення поза грою (на думку багатьох експертів, скасували несправедливо). А надалі Лунін був на висоті, неодноразово рятуючи мадридців у 1-му таймі.

На старті 2-го тайму іспанська команда вийшла вперед: Браїм Діас взяв гру на себе і красивим ударом в дев’ятку відкрив рахунок. Після цього «Реал» заграв за рахунком і в підсумку зміг втримати свої ворота на замку, в тому числі завдяки надійній грі та ще кільком сейвам Луніна.

У підсумку, 1:0 – мінімальна перемога Андрія та його команди над німецьким колективом.